Конструктор військовий Корабель IBLOCK Армія СДК "Юрій Олефіренко" 1338 деталей (PL-921-390)

- Немає в наявності
- Код: 28722
1 603 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Iblock Корабель належить до серії "Армія". Модель максимально деталізована, повторює реальні моделі військової техніки, що дає змогу дитині порівнювати та вивчати техніку. Конструктор легко складається. Такий набір розвиває логічне мислення, фантазію, дрібну моторику.
Комплектація:
- 1338 деталі;
- 4 фігурки;
- наклейки;
- інструкція.
Характеристики:
- для дітей від 6-ти років;
- кількість елементів — 1338 шт;
- деталі у формі різних форм;
- функціональні елементи набору: колеса рухомі;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 64 х 43 х 9 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 1338 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Сірий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 430 мм |
| Довжина упаковки | 640 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 1 603 ₴




