Гараж паркінг для машинок 5 рівнів з автоматичним підіймачем

- Немає в наявності
- Код: 28726
2 732 ₴
Величезне п'ятиповерхове паркування потішить юного автолюбителя чудовою деталізацією й розвивальним функціоналом, що сприяє захопливому відтворенню різноманітних ігрових сюжетів. Паркування розділене на п'ять рівнів, обладнане автоматичним ліфтом для авто. На першому рівні паркінгу розміщена заправна станція та ліфт. Потрапити на два наступні рівні з місткими паркочними місцями, автомобілі зможуть тільки за допомогою ліфта, а спуститися ним не важко. Примикаюча дорога має крутий спуск, що дає змогу машинкам знову опинитися на першому поверсі. Дорожні знаки зі шлагбаумами забезпечать безпечний рух транспорту. Підіймач виготовлений у формі великої бічної вежі. В автоматичній моделі підіймача передбачені дві функціональні кнопки: синя кнопка — активує звук дзвінка, а під час повторного натискання автоматично опускає трос і відтворює мелодію, жовта кнопка — також активує звук дзвінка, а під час повторного натискання відтворює мелодію та підтягує трос. Під час функціонування блока кнопки підсвічуються миготливою синьо-червоною підсвіткою.
Також до комплектації ігрового набору додали 6 спортивних металопластикових машинок, які доповнять захопливу гру.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- 5 рівнів паркування;
- 6 машинок ( 7,5 см);
- світлові та звукові ефекти;
- автоматичний ліфт;
- працює від 3 батарейок типу АА (До комплекту не входять);
- розмір в зібраному вигляді — 57 х 69 х 58 см;
- паковання — у коробці;
- розмір паковання — 49 х 60 х 15 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 690 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 580 мм |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 570 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 2 732 ₴

