Іграшковий пістолет автомат 2 в 1 з випадними гільзами

- Немає в наявності
- Код: 28736
479 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний дизайн нової іграшки "Fox Arctie" поєднав у собі відразу 2 різновиди зброї. Унікальна модель усього за кілька простих рухів може перетворитися з компактного пістолета на крутий автомат. Спробуй себе в ролі відважного захисника, який захищає планету від небезпечних позапланетних монстрів.
Особливості:
- легкий процес трансформації;
- у наборі представлені 20 м'яких куль із пластиковими наконечниками та 16 гільз;
- додатково набір укомплектований двома магазинами та глушником;
- іграшка виготовлена з якісного зносостійкого пластику, витримує активну експлуатацію;
- має оригінальний дизайн у крутому поєднанні кольорів.
Характеристики:
- для дітей від 8 років;
- матеріал — пластик;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 33 × 6 × 18 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які кулі |
| Колір | Чорний |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
- Ціна: 479 ₴

