М'яка іграшка Динозавр на радіокеруванні Диплодок у паєтках Фіолетовий

- Немає в наявності
- Код: 28747
1 165 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний Диплодок стане найбажанішим подарунком для юного шанувальника стародавніх ящерів!
Доісторична тварина виготовлена відповідно до свого прототипу та точно передає всі характерні особливості мешканцями юрського періоду. Масивне тіло з довгою шиєю й маленькою головою покрите блискучими двосторонніми паєтками, пофарбованими в блакитний колір.
Крім чудово опрацьованої деталізації, диплодок потішить малюка своїм цікавим функціоналом!
Особливості:
- іграшка керується пультом;
- ходить тільки вперед;
- тіло покрите двосторонніми паєтками;
- видає звуки, як динозавр.
Характеристики:
- для дітей від 2 років;
- розмір динозавра — 29 × 9 × 22 см;
- видає звуки динозавра, грає одна мелодія;
- функція повторення;
- може працювати без пульта: ходить і видає звуки;
- матеріал — пластик, текстиль;
- пульт і іграшка працює від батарейок;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 34,5 х 14,2 х 19,2 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 220 см |
| Довжина | 290 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип моделі | Тварини |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота керування іграшки | 27Mhz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
- Ціна: 1 165 ₴






