Поліцейська машина на пульті керування Білий із синім

- Немає в наявності
- Код: 28749
1 708 ₴
Перегоновий поліцейський джип максимально реалістична модель поліцейського автомобіля. Корпус іграшки виготовлений з ударостійкого пластику, що гарантує надійність і довговічність у використанні. Масивний бампер стане захистом у разі всіляких зіткнень під час випробувань, а світловий сигнал попередить дорожніх порушників про зупинки. У машини відчиняються двері, світиться мигалка.
Надійні великі протекторні колеса цієї машини здатні долати будь-який рельєф і будь-які перешкоди — від порог у квартирі до бордюрів у міському парку, а також забезпечують чудове зчеплення з трасою.
Машинка з чудовою деталізацією, великими гумовими колесами, вбудованими світловими ефектами й амортизаторами роблять машинку дуже привабливою в очах дитини. А коли він візьме в руки пульт, то зможе переконатися й у чудових якостях джипа, який подолає будь-яке бездоріжжя.
- машинка;
- пульт керування;
- акумулятор;
- зарядка.
Функції:
- регулювання напрямку;
- їде вперед, назад, вліво, вправо;
- відчиняються двері;
- гумові колеса;
- світлові ефекти.
Характеристики:
- для дітей від 6-ти рокі;
- пульт працює від батарейок (2 шт. типу АА, до комплекту не входять);
- габарити машинки — 15 х 15 х 6,5 см;
- паковання — коробка;
- габарити паковання — 42 х 19 х 20 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 10 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 700 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 708 ₴



