Дитячий Скейт Лонгборд Bambi колеса 22" з підсвічуванням Золотий

- Немає в наявності
- Код: 28750
1 362 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний лонгборд призначений для легкого та швидкого катання. Легкий, швидкий, маневрений і чутливий до ваших рухів, цей лонгборд прекрасно підійде для розслабленого катання містом, стрімких спусків, перших слайдів сидячи та стоячи, кростепінгу та трюків середньої складності. Занижена посадка над асфальтом - конструкція dropthru - полегшує виконання слайдів, допомагає відштовхуватися ногою, додає стабільності на швидкості.
Характеристики:
- для дітей від 6-ти років;
- розмір деки — 56 х 15 см;
- колеса – поліуретан;
- колеса з підсвічуванням;
- діаметр коліс — 7 см;
- підшипники – ABEC 11;
- матеріал підвіски — алюміній.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр коліс | 70 мм |
| Матеріал деки | Пластик |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Лонгборд |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 56 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 1 362 ₴
