Джип на радіокеруванні Турбо Спринт Синій

- Немає в наявності
- Код: 28756
1 900 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіокерований джип «Турбо Спринт» зроблений у формі потужного позашляховика, здатного підкорювати різні нерівні поверхні, долаючи перешкоди та має досить приємні, як для іграшки характеристиками.
Джип на радіокеруванні зроблений у масштабі 1:12, розвиває максимальну швидкість у 10 км/год, обладнаний приводом на задні колеса, диференціалом заднього моста, повним підпругодженням коліс, підвищеною та зниженою швидкостями, увімкненням світла передніх фар, а також повним функціональним керуванням.
Комплектація:
- машинка;
- пульт керування;
- акумулятор;
- зарядка;
- батарейка 1 шт. типу 9V.
Функції:
- їде вперед, назад, вліво, вправо;
- регулятор напрямку;
- амортизатори;
- повний привод;
- світлові ефекти.
Характеристики:
- для дітей від 5 років;
- масштаб - 1:12;
- габарити машинки — 34 х 22 х 19,5 см;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 48 х 24,5 х 22 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Масштаб моделі | 1:12 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Колір корпусу | Синій |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Ємність акумулятору | 700 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 28756 |
- Ціна: 1 900 ₴



