Дитячий іграшковий сейф-копилка Piggy Bank Smart Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 28786
698 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сейф Shantou Jinxing Piggy bank — чудовий подарунок для будь-якої дитини. Якщо ви хочете навчити дитину правильно поводитися з грошима або навчити збирати, ця іграшка стане саме тим, що вам потрібно. Іграшка має вигляд як справжній сейф із яскравими зображеннями. Скарбничка обладнана механічним купюро-приймачем, а також світловими та звуковими ефектами.
Функції:
- звукові ефекти;
- світлові ефекти;
- автоматичний купюро-приймач;
- відкривання за допомогою пароля;
- відкриття за допомогою відбитка пальця.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- розміри — 21 х 15 х 14 см;
- батарея працює від 2 батарейок типу АА.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 28786 |
- Ціна: 698 ₴
