Дитячий іграшковий автомат AK47 стріляє орбізами на акумуляторі

- Немає в наявності
- Код: 28789
1 664 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий іграшковий автомат AK47 стріляє орбізами на акумуляторі. Зроблений із міцного пластику та пропрацьований у найдрібніших деталях, точно повторює дизайн справжньої моделі. Дитяча ігрова рушниця має в наборі оптичний приціл для поліпшення влучності, а також окуляри. Автомат стріляє кульками орбізами діаметром 6 мм. Довжина автомата 92 см. Оснащений двома режимами стрілянини - механічний та автоматичний. В автоматичному режимі стріляє без зупинки за умови наявності в обоймі патронів.
Особливість:
- Два режими стрілянини
- Завдяки акумулятору може стріляти без зупинки
Комплектація:
- автомат,
- акумулятор,
- окуляри,
- орбізи
- оптичний приціл.
Характеристики:
- для дітей від 14-ти років;
- матеріал — пластик;
- розміри автомата — 24 х 92 см;
- паковання — у коробці;
- розміри коробки — 29,5 х 6,5 х 96,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Чорний |
| Максимальна дальність стрільби | 30 м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 920 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 970 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 1 664 ₴
