Іграшковий танк інерційний зі світлом і звуком Military Зелений

- Немає в наявності
- Код: 28794
521 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний колісно-гусенійний танк для хлопчиків, які цікавляться військовою технікою. Чудова деталізація іграшки враховує всі елементи справжнього аналога. Іграшка обладнана інерційним механізмом. Під час руху вежа танка рухається в боки з невеликою амплітудою. Танк посяде почесне місце в іграшковій колекції військової техніки.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшки;
- чудова деталізація танка;
- 3 функціональні кнопки: реалістичні звуки, вивчення слів англійської мови, динамічна музика;
- інерційний механізм;
- поворотна вежа;
- регулювання кута нахилу дула;
- світлові ефекти.
Характеристики:
- для дітей 3 років;
- матеріал — пластик;
- ефекти працюють від батарейок (додаються);
- розмір танка — 30,5 х 11 х 10 см;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 33,5 х 16 х 14 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Танк |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Висота | 100 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 521 ₴


