Великий інтерактивний трек паркінг з ліфтом для малюків Parking Building Car Adventure

-22%
- Готово до відправки
- Код: 28795
1 818 ₴
1 425 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тут вирує неймовірне автожиття! Іграшковий паркінг у поєднанні з чудовим функціональним треком запрошують дитину у світ пригод і незабутніх вражень. Щойно хоча б одна з машинок виявиться на звивистому шляху треку, її вже неможливо буде зупинити. Електричний ліфт миттєво підніме її на верхній поверх, звивистий спуск, з якого приведе малюка на шлях перешкод, подолати які можливо, тільки скориставшись правильними важелями. На старт, увага, вперед! Габарити треку та паркінги в зборі 70 х 27 х 30 см
Особливість:
- Іграшка поєднує в собі паркінг і функціональний трек;
- Електричний прозорий ліфт обладнаний підсвіткою й музичним супроводом;
- Трек обладнаний важелями, які відповідають за безперешкодний рух транспорту по ньому;
- Парківка виготовлена з первинного пластику, який чудово витримує активні дитячі ігри;
Комплектація:
- Деталі треку
- Деталі паркінгу
- 6 машинок
- вертоліт
- Наклейки
Ліфт працює від 3 батарейок типу "АА" (не додаються);
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 270 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 300 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 274 мм |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 115 мм |
- Ціна: 1 425 ₴


