Військовий джип на радіокеруванні з підсвіткою Зелений

- Немає в наявності
- Код: 28797
746 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поповніть свою військову автоколекцію крутим джипом! Стильний транспорт має безліч переваг і особливостей, які вразять будь-якого поціновувача мілітарі іграшок. Крім стильного дизайну та грамотно опрацьованої конструкції, машинка обладнана захопливим функціоналом! З таким крутим джипом складні траси, бруд під колесами та брак звичайних доріг не стане перешкодами на шляху!
Особливості:
- реалістичний дизайн джипа у військовій тематиці;
- керуванням відбувається через пульт;
- рух уперед/назад, вправо/ліворуч;
- гумові колеса, які "розширюються" у процесі їзди;
- під час руху вмикаються світлові ефекти.
Комплектація:
- джип;
- пульт керування;
- 4 батарейки типу "АА", які перезаряджаються;
- USB-кабель для живлення.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- пульт працює від 2 батарейок типу "АА" (до комплекту не входять);
- масштаб - 1:18;
- розмір машинки — 22 х 13 х 12 см;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 29 х 17 х 15 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Ємність акумулятору | 700 мА/год |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 130 мм |
- Ціна: 746 ₴



