Дитяча рація на батарейках Walkie Talkie Набір 2 шт.

- Немає в наявності
- Код: 28798
390 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Запорукою успіху будь-якої секретної місії є професіоналізм команди, а саме ідеальний зв'язок і хороша фізична підготовка спецагентів. Але якщо силу та спритність можна розвинути шляхом наполегливих тренувань, то для комунікації вам знадобиться крутий набір рацій! Реалістичний дизайн і цікавий функціонал допоможе повністю зануритися в захопливу гру та відчути себе справжнім шпигуном!
Особливості:
- 2 рації в наборі: синього та червоного кольору;
- 2 кнопки з боків: кнопка праворуч відповідає за увімкнення/вимкнення, кнопка ліворуч - за активацію передавання звуку;
- діапазон 120 футів;
- рації не мають гострих кутів;
- реалістичний дизайн і текстурна поверхня.
Характеристики:
- для дітей від 6-ти років;
- одна рація працює від 4-х батарейок типу «ААА»;
- виконана з первинної пластмаси;
- габарити іграшки (ДхШхВ) - 7,5 х 4 х 17,5 см;
- упаковка - слюда;
- габарити упаковки - 20 × 4,5 × 28 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рація |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 7.5 см |
| Висота | 17.5 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Кількість | 2 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 45 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 390 ₴

