Дитяче трюмо зі стільчиком Beautiful Girl 27 предметів

- Готово до відправки
- Код: 28799
1 819 ₴
1 476 ₴
Туалетний столик оснащений невеликим дзеркалом з фігурно обрамленою рамою, яка пофарбована в ніжний персиковий колір і прикрашено акуратними декоративними елементами у вигляді зірочок і сердець. Приємним сюрпризом стане функціональна кнопка на дзеркалі у вигляді зірки, яка відповідає за підсвічування в 3х режимах: синя, червона та різнокольорова миготлива. Також для маленької феї в комплекті передбачена чарівна паличка, яка перемикає підсвічування, відтворює чарівні звуки та веселу музику, досить просто прикласти її до правого верхнього кута дзеркала.
Стільниця з висувними фігурними полицями забезпечить багато вільного місця для косметики та наймодніших та необхідних аксесуарів.
Велике ігрове трюмо доповнено зручним стільчиком та безліччю аксесуарів та муляжної косметики.
Особливості:
- яскраве різнокольорове підсвічування;
- сенсорна чарівна паличка, яка активує світлові та звукові ефекти.
Кожен предмет ігрових меблів виготовлений з безпечних матеріалів високої якості і має округлені кути, обтічні форми, що зробить сюжетно-рольові ігри не тільки захоплюючими, але й безпечними для здоров'я Вашої маленької принцеси.
Комплектація:
- деталі трюмо;
- деталі стільця;
- косметика (муляж);
- аксесуари;
- паличка;
- фен.
Характеристики:
- для дітей віком від 3-х років;
- габарити столика у зібраному вигляді – 68 х 27 х 47 см;
- габарити стільчика – 16 х 18 х 18 см;
- фен працює від 1-ї батарейки типу "АА" в комплект не входить;
- трюмо працює від 3х батарейок типу "АА" - в комплект не входять;
- упаковка – у коробці;
- габарити упаковки - 38 × 12 × 58 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Висота | 680 мм |
- Ціна: 1 476 ₴


