Набір роботів трансформерів Оптимус і Бамблбі з маскою Оптимус

-10%
- Готово до відправки
- Код: 28806
1 224 ₴
1 102 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тільки справжні герої стануть частиною команди відважних автоботів, які прибули на нашу Землю, щоб врятувати всесвіт від чужої загрози. Приготуйтеся до неймовірно захопливої гри, яка стане початком цікавих пригод у світі трансформерів.
Особливості:
- набір складається з 2 трансформерів та маски героя;
- роботи трансформуються в круті суперкари кількома простими рухами;
- у комплекті з роботами представлена зброя;
- маска повнорозмірна та тримається на голові за допомогою гумки;
- маска зроблена в тематиці популярного героя коміксів.
Характеристики:
- для дітей від 3 дітей;
- розміри роботів — 17 х 7 х 22 см;
- розмір маски — 20 х 8 х 25 см;
- набір виготовлений із якісного пластику, безпечного для здоров'я дитини;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 69 × 11 × 35 см.
ВАЖЛИВО! Попри наявність відсіку для батарейок (він неактивний), маска не має ефектів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 350 мм |
| Довжина упаковки | 690 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 1 102 ₴


