Кухоль для миття голови BabyOno з малюнком Сірий із Поні

-24%
- Готово до відправки
- Код: 28812
508 ₴
387 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухоль для купання полегшує полоскання тіла та волосся малюка. Спеціально спроєктоване еластичне покриття кухля, приставленої до чола дитини, дає змогу безпечно обполіскувати волосся, запобігаючи потраплянню води в очі та на обличчя дитини. Дві секції забезпечують ретельніше полоскання. Передня секція слугує для полоскання волосся з боків. Задня секція водночас ополіскує верхню й задню частину голови дитини. Кухоль декорований малюнком, а спеціальна ручка зручна для утримання дорослою батьківською рукою.
Завжди перевіряйте температуру води перед обполіскуванням тіла та голови дитини. Продукт не є іграшкою. Зберігайте його в місці, недоступному для дитини.
Характеристики:
- вік: від народження
- розміри (ВхДхШ): 16 х 15 х 11 см
- місткість: 1,1 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BabyOno |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Висота | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Умивальник |
| Артикул | 28812 |
| Довжина: | 15 мм |
| Ширина | 11 мм |
- Ціна: 387 ₴



