Дитячий столик з проєктором Projection Painting Синій

- Немає в наявності
- Код: 28838
497 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Столик для малювання "Projection Painting" — чудове придбання для заняття творчістю й розвитку художніх талантів дитини. Іграшка обладнана проєктором, за допомогою якого дитина зможе обводити зображення і втілювати в життя свої художні задуми.
Особливості:
- проєктор працює від батарейок, які входять до комплекту;
- регулювання фокусу;
- регулювання кута нахилу;
- 4 проєкційні диски з 8 зображеннями на кожному;
- 12 фломастерів і мініальбом для малювання в комплекті;
- столик обладнаний ніжками для зручного розміщення на рівній поверхні.
Комплектація:
- столик із ніжками та проєктором;
- мініальбом для малювання;
- 4 диски для проєктора;
- набір фломастерів;
- текстильна серветка.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- розміри столика: 31,5х18,5х33 см;
- пакування — у коробці;
- габарити пакування — 32,5×6×12 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 31.5 см |
| Ширина | 18.5 см |
| Висота | 33 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Підсвічування | Так |
- Ціна: 497 ₴



