Іграшкова електронна Рок Гітара чотириструнна Rockband Червоний

- Немає в наявності
- Код: 28839
449 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця іграшкова рок-гітара створена спеціально для маленьких артистів, які хочуть випробувати свої музичні здібності і насолодитися запальними рок-ритмами. Інструмент має привабливий дизайн і багатий функціонал, що робить будь-яку гру більш реалістичною, запальною і веселою! На гітарі є дві активні кнопки, які дозволяють дітям активувати різні ритмічні мелодії, і блимаюче підсвічування. Рок-гітара є відмінним вибором для маленьких артистів, які хочуть мати свій перший інструмент і навчитися грати музику.
Особливості:
- стильний дизайн рок-гітари;
- тематичні написи і зображення;
- 4 струни, які можна налаштовувати і натягувати;
- 2 активні ігрові кнопки, які активують різні пісні і мелодії;
- ефекти супроводжуються блимаючим підсвічуванням, яке створює круту атмосферу справжнього концерту;
- стимулює розвиток музичних здібностей і фантазії, а також вносить радість і веселощі в повсякденне життя.
Характеристики:
- для дітей від 3-х років;
- ефекти працюють від 3-х батарейок типу «АА»;
- габарити гітари (ДхШхВ) - 15 х 4 х 53 см;
- упаковка - на листі;
- габарити упаковки - 21 × 4 × 63 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Гітара |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 449 ₴
