Розвиваюча іграшка Логічний Музичний Столик Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 28840
863 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий музичний столик — захоплива іграшка, яка сприяє активному розвитку малюка, починаючи від найбільш раннього віку!
На панелі розташовано безліч ігрових елементів, кожен із яких розвиває в дитини: дрібну моторику рук, пам'ять, увагу та сенсорне сприйняття.
Особливості:
- баскетбольне кільце з м'ячиками;
- геометричний сортер;
- різнокольорові обертові шестерні;
- пальчикові мініігри;
- знімне музичне піаніно;
- регулювання гучності.
Знімне музичне піаніно працює в 7 режимах:
- Класичне відтворення нот.
- Веселий дитячий сміх.
- Звуки запалювання.
- Звуки тварин.
- Веселі мелодії.
- Диско-мелодії.
- Заспокійливі класичні мелодії.
Характеристики:
- для дітей від 18-ти місяців;
- піаніно працює від 2 батарейок типу "АА" (до комплекту не входять).
- розмір столика — 32,4 х 30,7 х 22,3 см;
- упаковка — у коробці;
- габарити упаковки — 39 × 8 х 34 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий столик |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 223 мм |
| Довжина | 324 мм |
| Ширина | 307 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 340 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 863 ₴
