Дитяча машина Джип Поліція України TK Group інерційна

-10%
- Готово до відправки
- Код: 28842
626 ₴
562 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Позашляховик патрульної поліції від "TK Group" вартий особливої уваги юних поціновувачів цікавих моделей автомобілів. Серед основних його переваг — абсолютна схожість із реальним автомобілем поліцейської служби України завдяки тематичному забарвленню, написам українською мовою, символіці та проблисковим маячкам.
Особливості:
- потужний інерційний механізм;
- відчиняються передні двері та багажник;
- пластикові колеса з протекторним візерунком;
- чудова деталізація салону;
- характерне забарвлення для машини патрульної поліції України;
- іграшка виготовлена з якісного пластику, здатного витримувати активну експлуатацію.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- матеріал — пластик;
- габаритні розміри — 27 х 11 х 12 см;
- паковання — слюда;
- габарити паковання — 29 × 13 × 16 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТК-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поліцейський автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 120 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 562 ₴



