М'яка інтерактивна іграшка для дітей Собачка Baby Kiddo Pets Коричневий

- Немає в наявності
- Код: 28845
434 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який песик може стати повноцінною заміною хатньої тварини. Її миловидна мордочка не залишить байдужою жодну дитину, адже її так приємно обіймати. За допомогою цієї іграшки дитина розвиватиме відповідальність під час догляду за хатніми тваринами. З вихованцем дитина зможе повністю відчути себе господарем собаки.
Особливості:
- щеня має м'яку плюшеву шерсть;
- собачка вміє бігати,
- собачка гавкає
- собачка рухає головою і виляє хвостиком;
- упакована в гарну коробочку.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- працює від 2 батарейок типу "АА" (до комплекту не входять);
- паковання — у коробці;
- розмір паковання — 16 × 11 × 17 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Цуценя |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 434 ₴
