Дитячий трек Хот Вілс Hot Wheels Track builder Турботрюки

-15%
- Готово до відправки
- Код: 28861
2 819 ₴
2 407 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трек Hot Wheels Track builder Турботрюки має все необхідне, щоб створювати неймовірні треки та розвивати дитячу креативність. Контейнер у формі каністри містить базові прямі та вигнуті елементи треків, за допомогою яких діти можуть створити неймовірно швидку та звивисту трасу. Каністру не тільки круто та зручно використовувати для зберігання елементів, але можна перетворювати на частину ігрового набору!
Особливості:
- Деталі треку сумісні з іншими наборами для створення треків з унікальним дизайном. Додаткові набори продаються окремо.
- Трюкова каністра — це не тільки зручний контейнер для зберігання, але й частина ігрового набору!
- До комплекту також входить 1 машинка
- Ігри з набором стимулюють рухову активність, розвивають дрібну моторику, надихають дитину на придумування сюжетів
Комплектація:
- 5 напрямних;
- 1 напрямна для повороту на 180 градусів;
- 3 роз'єми для напрямних;
- 1 роз'єм для повороту на 180 градусів;
- 1 напрямна для повороту на 90 градусів;
- 1 кільцева напрямна;
- 1 фліпер;
- 1 пускове встановлення;
- 1 контейнер для зберігання;
- 1 машинка.
Характеристики:
- для дітей від 6-ти років;
- кількість смуг — 1;
- способ запуска - пусковий механізм;
- тип траси — трюкова;
- матеріал — пластик;
- розмір паковання — 12 x 36 x 25 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 2 407 ₴







