Магнітний конструктор Колесо огляду 72 деталі

- Немає в наявності
- Код: 29236
1 871 ₴
Магнітний конструктор призначений для дітей від 3 років. Конструктор безпечний для маленьких дітей, адже магніти вбудовані в корпус деталей. У комплекті конструктора 72 різнобарвні деталі та різних геометричних форм, які стануть чудовим наочним посібником для вивчення рахунку, кольору та назви фігур. Кожна деталь має приємну фактуру й обтічні кути.
Іграшка розвиває дрібну моторику, логічне мислення й уяву. У дитини формується посидючість і уважність. Маленькі діти за допомогою іграшки зможуть вивчити назви кольорів і геометричних фігур. Конструктор безпечний для дітей: деталі зроблені з гіпоалергенних матеріалів і мають заокруглені краї.
На відміну від блокових конструкторів, дає змогу збирати щоразу новий об'єкт.
Особливості:
- магніти з'єднують елементи конструктора між собою, тому для створення моделей не потрібно використовувати кріплення, загвинчувати болтики тощо;
- пластикові елементи не мають гострих кутів, тому під час гри виключені подряпини;
- деталі легкі, барвисті, зручні для утримування пальцями, мають обтічні форми;
- Led — підсвітка.
Комплектація:
- 72 деталі з магнітами;
- інструкція.
Характеристики:
- для дітей від 3 років;
- кількість деталей — 72 шт.;
- матеріали — пластик, магніт;
- паковання — у коробці;
- габарити паковання — 44 х 35 х 6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 72 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Абстракція |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 350 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 1 871 ₴
