Дитячий ігровий Військовий набір 8 елементів з автоматом і каскою

- Немає в наявності
- Код: 29243
688 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір стане справжнім військовим спорядженням для Вашого маленького борця за справедливість.
Ігровий набір містить основні елементи для проведення і занурення в небезпечні та захопливі рольові сюжети. Адже так хочеться краще відчути себе в ролі справжнього військового або крутого спецагента під прикриттям.
Автомат може похвалитися своїм високоякісним корпусом і деталізованими елементами. У його конструкції є приклад, зручна рукоять, приціл і ручний механізм на пружині, який необхідно відтягнути на себе, щоб під час натискання на курок спрацьовував ефект низки пострілів.
Комплектація:
- автомат із тріскачкою;
- каска;
- маска;
- бінокль;
- свисток;
- граната;
- бінокль;
- ніж.
Характеристики:
- для дітей від 3-х років;
- упаковка - в коробці;
- габарити упаковки - 31 × 12 × 46 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Військовий, пірат, лицар |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 310 мм |
- Ціна: 688 ₴

