Дитячий музичний розвиваючий килимок з дугою Baby Toys Зелений

- Немає в наявності
- Код: 29245
585 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий килимок - невід'ємний атрибут для малюків з народження. "Baby Toys" представляє функціональний килимок з ростоміром і брязкальцями, а також музичною панеллю, яка розважатиме малюка забавними мелодіями та яскравим підсвічуванням.
Особливості:
- на ігровій музичній панелі розміщено 5 кнопок, натискання на які активує відтворення мелодій;
- під час програвання мелодій, клавіші підсвічуються;
- лицьова сторона килимка прикрашена яскравим мультяшним принтом і ростоміром;
- на м'якій дузі розташовані кільця, на які кріпляться кольорові іграшки-брязкальця.
Характеристики:
- для дітей від народження;
- музична панель працює від 3 батарейок типу "АА" (до комплекту не входять);
- розмір килимка (ДхШхВ) — 70 х 45 х 38 см;
- упаковка — у коробці;
- габарити упаковки — 42 x 10 x 29 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 585 ₴


