Набір для плетіння браслетів із ниток МВК 54 мотка 6 кольорів

-7%
- Готово до відправки
- Код: 29260
415 ₴
384 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відмінний набір для дівчат, які люблять робити прикраси своїми руками! Цього разу плестимемо кольорові браслети. Набір включає мотки ниток 6 яскравих кольорів, заглушки та спеціальні гачки для зручного плетіння. Зробити яскраву прикрасу набагато легше, ніж може здатися. Все, що потрібно для творчого дозвілля – гарний настрій та набір для плетіння браслетів!
Особливості:
- включає 54 мотка ниток;
- 6 яскравих кольорів, що гармонійно поєднуються між собою;
- зручні гачки для плетіння;
- 10 заглушок для готових браслетів;
- набір дозволяє зробити 8 плетених браслетів.
Характеристики:
- для дітей віком від 5-ти років;
- кількість мотків – 54 шт;
- кількість кольорів – 6;
- упаковка – у коробці;
- габарити упаковки - 15 × 2 × 23 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Рукоділля |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 15 см |
| Кількість кольорів | 6 |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 2 см |
- Ціна: 384 ₴







