Автомат дитячий M16 стріляє орбізами Зелений

- Немає в наявності
- Код: 29261
1 058 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомат M16 з прицілом, стріляє орбізами. Зроблений із міцного пластику та пропрацьований у найдрібніших деталях, точно повторює дизайн справжньої моделі. Дитяча ігрова рушниця має в наборі приціл для поліпшення влучності. Автомат має одиничний режим стрільби, стріляє кульками орбізами діаметром 6 мм. Довжина автомата 74 см.
Комплектація:
- автомат,
- приціл;
- орбізи
Характеристики:
- для дітей від 14-ти років;
- матеріал — пластик;
- розміри автомата — 20 х 74 см;
- паковання — у коробці;
- розміри коробки — 25 х 6,5 х 79 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Зелений |
| Максимальна дальність стрільби | 25 м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 200 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 790 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 1 058 ₴


