Розвиваюча іграшка Музичний ігровий центр Мультибокс Лев Синій

- Немає в наявності
- Код: 29275
2 022 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультибокс із першого погляду підкорює своєю якістю й різноманітністю ігор, зібраних в одному музичному боксі. 5 сторін ігрового центру містять безліч елементів, з якими дитина буде ознайомлюватися в процесі гри, щоб вивчити кожен і зрозуміти його суть. Різноманітні навчальні динамічні ігри мультибокса будуть цікаві дитині від 10 місяців.
Функції:
- рухомі деталі;
- музика;
- звуки тварин;
- звукові ефекти;
- світлові ефекти.
Ігрові елементи:
- піаніно;
- барабан;
- лабіринт;
- телефон-дзеркало / пищалка;
- каса.
Характеристики:
- для дітей від 10 місяців;
- звукові та світлові ефекти працюють від 3 батарейок типу "АА" - до комплекту не входять;
- розмір — 37 х 37 х 26 см;
- упаковка — у коробці;
- габарити упаковки — 40 х 22 х 38 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 9 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип | Мультибокс |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 380 мм |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 220 мм |
- Ціна: 2 022 ₴









