Ігровий набір Турбота про вихованців Pet nurse 91 предмет із Кішечкою

- Немає в наявності
- Код: 29280
2 333 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір «Турбота про вихованців». Набір підходить для дітей від 3-х років і стане прекрасним подарунком для дитини, яка мріє про домашнього вихованця. У комплект входить все необхідне для сюжетно-рольових ігор: столик для сповивання, стільчик для годування, ліжечко з підвісним мобілем і безліч інших аксесуарів. Набір виготовлено з якісних безпечних матеріалів. У процесі гри, діти розвивають акуратність, уважність, уяву і дрібну моторику.
Комплектація:
- столик для сповивання;
- ванночка;
- раковина;
- стільчик для годування;
- мікрохвильовка;
- ліжечко;
- ігрова зона з кульками;
- аксесуари.
Функції:
- звукові ефекти;
- світлові ефекти.
Характеристики:
- для дітей від 3-х років;
- 91 деталь;
- ефекти працюють від батарейок 3 шт. типу АА (до комплекту не входять);
- розмір іграшки - 98 х 59 х 50,5 см;
- розмір вихованця - 17 см;
- упаковка - в коробці;
- габарити упаковки - 57 х 12 х 46 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 71-100 |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 590 мм |
| Довжина | 980 мм |
| Висота | 505 мм |
- Ціна: 2 333 ₴






