Дитячий музичний розвиваючий килимок із дугою Happy Carpet

- Готово до відправки
- Код: 29298
1 078 ₴
838 ₴
Килимок для дітей — це один із найцікавіших і найкорисніших пристосувань для дітей до року, який обов'язково зацікавить малюка та дасть можливість мамі трохи відпочити. Ігровий килимок сприяє розвитку дрібної моторики, слугує засобом тактильного сприйняття. Ігри на розвиваючий килимок стануть чудовим тренуванням уважності, пам'яті, логіки. Коли дитина тягнеться за іграшками та намагається підповзти до цікавого елементу, відбувається фізичний розвиток і поліпшується координація рухів. Особливістю цього килимка є наявність у комплекті до нього піаніно. Воно має музичні та світлові ефекти, які тренуватимуть слух і зір малюка. Також є дуга з різними іграшками (брязкальце та дзеркальце). Коли дитина вже почне сидіти, піаніно можна перевернути для зручного натискання на кнопки. А яскравий дизайн приверне увагу малюка
Комплектація:
- дуга;
- підвіски — 4 шт.;
- дзеркальце;
- піаніно.
Особливості:
- музика,
- звукові ефекти;
- світлові ефекти.
Характеристики:
- для дітей від 3 місяців;
- ефекти працюють від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- розмір килимка — 73 х 47 см;
- упаковка — у коробці;
- габарити упаковки — 75 х 54 х 46 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3 міс |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 540 мм |
| Довжина упаковки | 750 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 460 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 730 мм |
| Ширина | 470 мм |
- Ціна: 838 ₴

