Магнітний конструктор Magic Magnetic Led Light 70 деталей

- Немає в наявності
- Код: 29315
800 ₴
Магнітний конструктор призначений для дітей від 3 років. Конструктор безпечний для маленьких дітей, адже магніти вбудовані в корпус деталей. У комплекті конструктора 70 різнобарвних деталей і різних геометричних форм, які стануть чудовим наочним посібником для вивчення рахунку, кольору та назви фігур. Кожна деталь має приємну фактуру й обтічні кути.
Іграшка розвиває дрібну моторику, логічне мислення й уяву. У дитини формується посидючість і уважність. Маленькі діти за допомогою іграшки зможуть вивчити назви кольорів і геометричних фігур. Конструктор безпечний для дітей: деталі зроблені з гіпоалергенних матеріалів і мають заокруглені краї.
На відміну від блокових конструкторів, дає змогу збирати щоразу новий об'єкт.
Особливості:
- Магніти з'єднують елементи конструктора між собою, тому для створення моделей не потрібно використовувати кріплення, загвинчувати болтики тощо.
- Пластикові елементи не мають гострих кутів, тому під час гри виключені подряпини
- Деталі легкі, барвисті, зручні для утримування пальцями, мають обтічні форми
- Led — підсвітка
Комплектація:
- 72 деталі з магнітами
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість деталей: 70 шт.
- Матеріали: Пластик, магніт
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 44 х 35 х 6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 70 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 350 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 800 ₴
