Інтерактивна тварина Робот собака на радіокеруванні Такса

- Немає в наявності
- Код: 29316
1 258 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кумедна робот-собака на радіокеруванні стане прекрасним подарунком для дитини, яка мріє про хатнього улюбленця. Робот-собака має велику пружину замість тулуба, що дає змогу їй розтягуватися і назад стискатися. Собака вміє ходити вперед і назад, повертатися вліво та вправо, гавкати, махати хвостом і відштовхуватися від перешкод. Також на потилиці та на задній частині розташовані сенсорні кнопки, від яких собака розтягуватиметься і вилятиме хвостом.
Ігри з інтерактивними тваринами сприяють емоційному розвитку дитини, покращують її просторове мислення й логіку, а головне — покращують настрій. Іграшка зроблена з безпечних матеріалів. Призначено для дітей від 8 років.
Комплектація:
- Робот собака
- Пульт керування
Особливості:
- Сенсорне керування
- Ходить вперед, назад, повертає вліво, вправо
- Відштовхується від перешкод
- Режим «DEMO»
- Розтягується
- Гавкає
- Махає хвостом
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: від 8-ми років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА і 2 шт. типу ААА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 32 х 14 х 19 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 40 х 20 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Двигун | Електричний |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Собака |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 1 258 ₴



