Ігровий набір для хлопчика Тир на м'яких кулях із мішенями та бластерами

- Немає в наявності
- Код: 29319
1 700 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Грати зі зброєю — улюблена розвага для багатьох хлопчиків. Цей ігровий набір буде чудовим подарунком і не залишить байдужим жодного хлопчика! У складі набору тир, що складається з подвійної багатоярусної мішені з кульками всередині та стріляючого м'якими кулями бластера. У разі потрапляння в ціль підлога яруса відкривається, даючи змогу спустити кульку на один рівень нижче. Мета гри випередити суперника і якнайшвидше звільнити кульку, звільняючи йому шлях точними пострілами.
Комплектація:
- Багатоярусна подвійна ціль
- Кульки — 4 шт.
- Бластер — 2 шт.
- М'які патрони — 24 шт.
Характеристики:
- Вік: від 4 років
- Елементи живлення: Батарейки 4 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 54 х 33,5 х 11,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Бластер |
| Тип боєприпасів | М'які кулі |
| Комплектація мішенню | True |
| Довжина паковання | 540 мм |
| Ширина паковання | 115 мм |
| Висота паковання | 335 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
- Ціна: 1 700 ₴


