Дитяче трюмо зі стільчиком і дзеркалом для дівчинки Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 29321
1 756 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий пластиковий туалетний столик з великим дзеркалом. Він має яскраве миготливе підсвічування та відтворює різні мелодії. У центральній частині столу є шухляда, куди можна покласти різні речі. Щоб сидіти за столом, у комплект також входить пластиковий стілець. Різні аксесуари, що входять до комплекту, допоможуть урізноманітнити гру за столом.
Обладнання:
- Стіл із дзеркалом
- Стілець
- Фен для волосся
- Праска для волосся
- Корона
- Кільця
- Браслети
- Гребінець
- Шпильки для волосся
- Пов'язка на голову
Функції:
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: 3 батарейки. тип AA (не входить до комплекту)
- Кількість предметів: 36 шт.
- Розмір іграшки: 59 x 26 x 74 см
- Упаковка: Коробка
- Розміри упаковки: 53,5 x 10,5 x 42,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 740 мм |
- Ціна: 1 756 ₴

