Дитячий магнітний трек конструктор Magformers Sky Track

- Немає в наявності
- Код: 29324
1 563 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор трек збирається дуже легко завдяки магнітним елементам. Є машинка в комплекті, яка запускається на спеціальному запуску. Магнітний трек конструктор виготовлений із безпечних і сертифікованих матеріалів.
Комплектація:
- Машинка
- Літак
- Деталі для створення траси
- Ліфт
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу ААА (до комплекту не входять)
- Кількість деталей: 28 шт.
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 54 х 7,5 х 44 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magformers |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 440 мм |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 75 мм |
- Ціна: 1 563 ₴


