Дитячий Гараж Паркінг для машинок 4-рівневий із ліфтом

- Немає в наявності
- Код: 29326
1 738 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гараж має 4 рівні, включно з першим поверхом із переїздами та вулицю, на якій ми можемо встановити низку знаків, світильників і декоративних елементів. З кожного поверху будівлі машинки можуть з'їжджати спусками або за допомогою ліфта. Додаткові переваги комплексу — це автозаправляння й автомийка.
Комплектація:
Комплектація:
- 6 машин різних кольорів
- Елементи основи
- Елементи, що становлять три поверхи автостоянки рівні, похилі схили тощо.
- Знаки — бар'єри
- Світильники
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розміри автостоянки: 77 х 81 х 61 см
- Розміри машинки: 7,5 х 3,5 см
- Паковання: У коробці
- Розміри коробки: 41,5 х 53,5 х 13,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 710 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 810 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 610 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 535 мм |
| Довжина упаковки | 415 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 135 мм |
- Ціна: 1 738 ₴



