Інтерактивна тварина Робот Слон на радіокеруванні

- Немає в наявності
- Код: 29328
1 669 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високотехнологічна іграшка — Слоник. Виконує різні трюки. На пульті можна виставляти програму поетапного виконання трюків. Голосове керування.
Особливості:
- Голосові команди
- Регулювання гучності
- Ходить вперед, назад, вліво, вправо
- Стоїть на передніх і задніх лапах
- Програмується
- Музика
- Танцює
- Виконує трюки
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
Комплектація:
- Робот слон
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель
- Викрутка
- Обручі
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років;
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу ААА (до комплекту не входять);
- Розмір іграшки: 13 х 19,6 х 31,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 46 х 23 х 26 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Двигун | Електричний |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Тварини |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 196 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 700 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.6 В |
- Ціна: 1 669 ₴






