Інтерактивна Розмовляюча Лялька Принцеса Світлана Вид 3

- Немає в наявності
- Код: 29329
1 648 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця лялька з рухомою артикуляцією вміє вгадувати тварин. Вона знайома із сотнями тварин, включно навіть з тими, які давно вимерли або існують у міфології. Для цього потрібно відповідати на питання "Так", "Ні", "Не знаю". Лялька обов'язково сподобається маленькій дівчинці, допоможе розвинути в ній відчуття відповідальності та уяву.
Особливості:
- Рухома артикуляція
- Розмовляє
- Вгадує тварин
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота іграшки: 48 см
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 22 х 12,5 х 45 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 48 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Комплектація аксесуарами | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 450 мм |
- Ціна: 1 648 ₴
