Дитячий гусеничний кран на радіокеруванні Жовтогарячий

- Немає в наявності
- Код: 29335
1 629 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підіймальний кран на дистанційному керуванні — докладно деталізована модель справжньої спецтехніки. Платформа крутить кабіну на 680 градусів. Кнопки на пульті керування активують — роботу підіймального механізму, обертання осі, рух у різних напрямках.
Комплектація:
- Кран
- Пульт керування
- Груз
- Наклейки
Функції:
- Їде вперед, назад, вліво, вправо
- Має розворот на 680 градусів
- Підіймається/опускається
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 4 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 21,5 х 14 х 49 см
- Паковання: Кробка
- Габарити упаковки: 26 х 16 х 53,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 490 мм |
- Ціна: 1 629 ₴

