Набір розвивальних іграшок Перші іграшки Музична каталка Сортер Пірамідка

- Немає в наявності
- Код: 29342
1 499 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір розвиваючих іграшок — знахідка для дбайливих батьків і допитливих діток. Багатофункціональні іграшки порадують кожного малюка. Іграшки обладнані різноманітними кольоровими рухомими елементами, отворами, кнопочками та іншими цікавими деталями.
Логічні іграшки позитивно позначаться на грі дитини. З їхньою допомогою малюк розвиватиме слух, мовлення, логічне та просторове мислення, розрізнятиме кольори, форми та розміри. Такі іграшки стануть прекрасним подарунком для дитини, яка під час гри навчатиме її та тренуватиме дрібну моторику рук та інші позитивні якості.
Комплектація:
- Музична каталка
- Со ртер
- Пірамідка
Характеристики:
- Вік: від 6 місяців
- Упаковка: коробка
- Розмір упаковки: 44 х 16,5 х 40,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 405 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 165 мм |
- Ціна: 1 499 ₴







