Розумний планшет для дітей із технологією Smart Stages Fisher-Price Фішер прайс

- Немає в наявності
- Код: 29348
1 583 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новий розумний планшет із технологією Smart Stages Fisher-Price дає змогу вибирати найвідповідніший для вашої дитини навчальний режим! Три різних режими, кожен із яких має підбір розвиваючих пісень та фраз для різного віку та рівня розвитку малюка. Перший рівень підходить для діток від 12 місяців, другий — від 18, і, третій — від 24 місяців. Малюк може використовувати 28 кнопок активації музики та звуків, вивчати букви, назви тварин тощо. Також планшет підсвічується й блимає веселими вогниками.
Особливості:
- Технологія Smart Stages
- Три рівні розвитку та навчання
- 28 кнопок
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Елементи живлення: Батарейки
- Мова: Російська
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 3,6 х 28,1 х 20,7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher Price |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий планшет |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Помаранчевий |
| Мови | Російська |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 207 мм |
| Довжина упаковки | 281 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 36 мм |
- Ціна: 1 583 ₴
