Магнітний конструктор IBLOCK Замок 77 деталей (PL-921-244)

- Немає в наявності
- Код: 29349
1 633 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір складається із 77 елементів. Деталі конструктора дають змогу дитині зібрати цікаві моделі й оригінальні фігури.
Конструктор із безпечного та екологічно чистого магніту.
Конструктор підходить дівчаткам і хлопчикам віком від 3 років. З його допомогою діти зможуть створити цікаві фігури та моделі та зрозуміти, як працює магніт. Деталі легко притягуються й міцно триматися. Гра з набором допоможе розвинути просторове мислення, дрібну моторику, фантазію та творче мислення.
Конструктор із безпечного та екологічно чистого магніту.
Конструктор підходить дівчаткам і хлопчикам віком від 3 років. З його допомогою діти зможуть створити цікаві фігури та моделі та зрозуміти, як працює магніт. Деталі легко притягуються й міцно триматися. Гра з набором допоможе розвинути просторове мислення, дрібну моторику, фантазію та творче мислення.
Комплектація:
- 77 деталей із магнітами
- Наклейки з літерами (український алфавіт), геометричними фігурами та цифрами
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість деталей: 77 шт.
- Мова: Українська
- Матеріали: Пластик, магніт
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 39 х 29 х 9 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 77 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Замки |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 1 633 ₴



