Інтерактивна м'яка іграшка Кролик з аксесуарами

- Немає в наявності
- Код: 29354
1 453 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей чудовий кролик стане прекрасним подарунком для дитини, яка давно мріє про хатнього вихованця. Звірятко стрибає вперед, а потім починає ворушувати носиком і вушками та дзвінко пищати. Іграшка виготовлена з приємного м'якого матеріалу. Очі та носик зроблені з якісного та безпечного пластику.
Комплектація:
- Кролик
- Сумка-переноска
- Гребінець
- Фен
- Поїльник
Функції:
- Ходить
- Махає вушками
- Рухає носиком
- Пищить
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 15 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 43 х 19 х 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 15 см |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 190 мм |
- Ціна: 1 453 ₴

