Настільна гра Аерохокей Ice Hockey

- Немає в наявності
- Код: 29355
1 119 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повітряний хокей — це чудове проведення часу для всієї родини. Діткам вона допоможе розвинути моторику рук, швидкість реакції, кмітливість, спритність, координацію рухів, а дорослим принесе масу задоволення й легку ностальгію про дитинство.
Дитячий повітряний хокей — чудова розвага для дітей. Тепер не потрібно йти в ігрові центи, щоб пограти в повітряний хокей, його можна поставити в будь-якій кімнаті й він не займе багато місця.
Правила гранично прості: шайбу в ворота супротивника загнати якомога більше разів.
Комплектація:
- Ігровий стіл
- 2 біти
- 2 шайби
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: Батарейки 6 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 55 х 31 х 9,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 52 х 9,5 х 33,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Аерохокей |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 95 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 95 мм |
| Висота упаковки | 335 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 119 ₴


