Інтерактивний програмований Робот на радіокеруванні Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 29361
1 597 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот на радіокеруванні — це чудовий подарунок для хлопчика. Іграшка керується за допомогою пульта дистанційного керування. Він вміє ходити та їздити в різні боки, відтворювати музику та програмувати рухи. Також робот вміє тримати в руках різні предмети та рознос. Така іграшка приверне увагу малюка та зможе надовго його зацікавити.
Комплектація:
- Робот
- Пульт керування
- Разнос
- Відвертка
- Гайковий ключ
Функції:
- Регулювання гучності
- Їде вперед, назад, вліво, вправо
- Ходить вперед, назад, вліво, вправо
- Режим «DEMO»
- Пет
- Програмування рухів
- Може тримати предмети в руках
- Свет
Характеристики:
- Вік: від 4 років
- Елементи живлення іграшки: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Елементи живлення пульта; Батарейки 2 шт. типу ААА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 17,5 х 12 х 28 см
- Паковання: Коробка
- Розмір коробки: 30,5 х 18,5 х 32,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 280 см |
| Довжина | 175 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 120 см |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 29361 |
| Тип моделі | Робот |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 50 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
- Ціна: 1 597 ₴







