Інтерактивний Робот Собака Kooqi Bow Wow на радіокеруванні Жовтогарячий

- Немає в наявності
- Код: 29367
1 169 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий робот-собака має сенсорне керування, а також керування за допомогою пульта керування. Іграшка вміє виконувати різні команди, танцювати під музику та говорити «привіт». Також робота можна запрограмувати на виконання різних команд.
Дитина буде цікаво вигадувати різні ігрові сюжети та весело проводити час із роботом. З такою іграшкою в дитини розвивається дрібна моторика рук, координація рухів, уява та фантазія. Озвучено англійською мовою.
Комплектація:
- Робот
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель
- Викрутка
- Кісточка
- Пляшечка
- М'ясо
Функції:
- Сенсорне керування
- Регулювання звуку
- Танцює під музику
- Сидить
- Лежить
- Говорить «привіт»
- Стоїть на передніх лапах
- Віджимається
- Програмування команд
- Реагує на аксесуари
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: від 8 років
- Елементи живлення іграшки: Вбудований акумулятор (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 22 х 13 х 20 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 25,5 х 15,5 х 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 130 см |
| Висота | 200 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип моделі | Собака |
| Колір корпусу | Жовтогарячий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Двигун | Електричний |
- Ціна: 1 169 ₴





