Функціональний Пупс Лялька Сестричка Yale Baby з аксесуарами 44 см Різновид 2

- Немає в наявності
- Код: 29370
1 562 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька в красивій сукні та короні точно сподобається вашій дівчинці! У ляльки довге волосся, яке можна укладати в різні зачіски, а ще вона вміє пити та ходити в туалет. Все необхідне у неї з собою: пляшечка, гребінець, гумки для волосся та взуття.
Ігри в ляльки корисні для гармонійного розвитку дитини: вони стимулюють мовлення, уяву і дрібну моторику дитини. Лялька зроблена з безпечних матеріалів.
Комплектація:
- Пляшечка
- Тарілка, ложечка
- Підгузник
- Горщик
- Гумки для волосся
- Шпильки
- Гребінець
Функції:
- П'є
- Пісяє
Характеристики:
- Вік: від 3-х років
- Висота ляльки: 44 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 34,5 х 19 х 37,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 44 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 345 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 370 мм |
- Ціна: 1 562 ₴

