Машина для ляльок Інтерактивна з Лялькою 29 см Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 29373
1 491 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір для дівчаток складається з рожевої машини кабріолета і ляльки. Машину оснащено світловими та звуковими ефектами: вмикаються звук мотора, програється музика, вмикається підсвічування.
Характеристики:
- Для дітей від 3-х років
- Висота ляльки: 29 см
- Розмір кабріолета (г/ш/в): 20,5 х 44 х 14 см
- Ефекти працюють від батарейок типу AG13 (входить до комплекту);
- Упаковка: Коробка
- Розмір коробки: 46,5 х 22,5 х 23 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Транспорт |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 491 ₴

