Інтерактивний динозавр на радіокеруванні Dinosaur Пахіцефалозавр Коричневий

-10%
- Готово до відправки
- Код: 29375
1 598 ₴
1 433 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Динозавр на радіокеруванні — це інтерактивна іграшка, з якою дитині буде цікаво грати. Динозавр має безліч функцій, як-от: ходьба в різні боки, поворот голови вліво та вправо, відтворення звукових і світлових ефектів.
Іграшка виготовлена з безпечних матеріалів і легка в керуванні. Ігри з такими тваринами розвивають уяву та просторове мислення дітей, знайомлять їх зі світом доісторичних тварин в ігровій формі.
Комплектація:
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель
- Книжка з грою « знайди предмет»
Функції:
- Ходить вперед, назад, вліво, вправо
- Повертає головою вліво, вправо
- Річить
- Режим «DEMO»
- Звук
- Світло
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт типу AA (до комплекту не входять)
- Розмір динозавра (ДхВхШ): 43 х 12,8 х 23 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 14 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 8 |
| Радіус дії | 10 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Ємність акумулятору | 700 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Висота | 240 мм |
- Ціна: 1 433 ₴


