Трейлер на радіокеруванні з екскаватором Crazon Червоний

- Немає в наявності
- Код: 29378
1 500 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика та реалістична машина стане прекрасним подарунком для юного автолюбителя. Іграшка керується за допомогою пульта керування, вона їде вперед, назад, вліво та вправо. Машина виготовлена з безпечного пластику. Модель пофарбована в яскравий колір і доповнена чорними, і сірими контрастними вставками з ефектними написами. Тягач має класичний тип кузова, а ззаду на платформі встановлена спецтехніка й об'ємні цистерни з паливом.
Комплектація:
- Трейлер
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель
Функції:
- Їде вперед, назад, вліво, вправо
- Регулювання напрямку
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Масштаб: 1:14
- Розмір машинки: 59 х 8 х 15,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 63 х 15 х 20,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Ємність акумулятору | 300 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 2.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 155 мм |
- Ціна: 1 500 ₴




